Новости, Семья

Година драйву та позитиву від полтавської молоді

Танець – рух. Рух – життя. Цієї неділі молодь розбавляла своє життя танцями та драйвом на майстер-класі з ХІП-ХОПу. В одному місці зібралося багато життєрадісних та активних людей, які втілювали свою енергію у танок в рамках Всеукраїнської акції «Відповідальність починається з мене».

Створювала атмосферу руху та саму хореографію керівник студії «LET’S DANCE» – Анна Біловод за підтримки активістів ГО «КОМАНДА МОЛОДІ»:

— Хотілося ще раз довести молоді,що фізична активність може бути цікавою! Танцювати вміють всі і ми довели це! Завжди приємно поділитися частинкою своєї творчості! – зазначає Анна.

— Давно хотіли організувати щось таке активне та енергійне, на нашу думку, це саме те. Чого не вистачає після холодної зими. Вдячні усім, хто знайшов час вирватися та провести час з користю для себе та свого здоров’я! — Вікторія Пастухова, член громадської організації.

Захід відбувався в рамках проекту «ВІДПОВІДАЛЬНА МОЛОДЬ – СИЛЬНА КРАЇНА» та проводився в ТРЦ «Екватор». Особливу вдячність висловлюємо помічнику нашого хореографа – маленькому Максиму, який почав танцювати першим, а закінчив останнім. Щиро радіємо тому, що можемо знайти місце для втілення і дитячої активності також. Хлопчик усіх здивував своїм вмінням танцювати та триматися на сцені — чудовий приклад для наслідування. Усі учасники майстер-класу залишилися трохи стомленими, але задоволеними, адже танцювали цілу години майже без перерв. Як зазначила учасниця акції – Тетяна:

— Чудова можливість відірватись від буденних справ та відпочити. Все про що ти думаєш під час танцю – це те, як рухатись в такт з музикою.

Тож, захід пройшов вдало та залишив цілу купу приємних вражень. Наступного разу запрошуємо усіх бажаючих відірватися від буденності та поринути у світ музики й руху разом з нами.

Hip-Hop в рамках акції «Відповідальність починається з мене»

З повагою,

Прес-служба ГО «КОМАНДА МОЛОДІ»

Ірина КЕЙДУН

2016-02-29, 21:38 1638
 tube18

best replica watches review