Новости, События

Нагороджено переможниць конкурсу «Успішна жінка Полтавщини»

7 червня у Полтавському міському будинку культури відбулася урочиста церемонія відзначення переможниць та учасниць ІІІ Обласного конкурсу «Успішна жінка Полтавщини».

Конкурс започаткований за розпорядженням голови облдержадміністрації і проводиться як один із заходів обласної Програми з реалізації молодіжної політики, підтримки сім’ї, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на 2012 – 2014 роки, прийнятої обласною радою. Його мета – підвищити суспільну активність жінок, забезпечити їхні права впливати на політичне, соціально-економічне і культурне життя області тощо.

IMG_6884

До участі у конкурсі було подано 55 заявок в 16 номінаціях від РДА/МВК, структурних підрозділів облдержадміністрації та територіальних органів центральних органів виконавчої влади у Полтавській області, з 18 можливих.

19 травня 2016 року відбулося засідання конкурсної комісії, до складу якої ввійшли представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, провідні спеціалісти у різних галузях діяльності, представники громадськості. Комісією було визначено переможниць конкурсу в кожній з номінацій.

IMG_7001

Серед номінанток була і голова ГО «ПБН» Наталія Гранчак

– Жінка повинна знайти своє місце в цьому світі, де ти не просто заробляєш гроші, а намагаєшся приносити користь суспільству та отримувати від цього задоволення. Громадська організація «Полтавський батальйон небайдужих» подалав мою кандидатуру на номінацію “Успішна жінка на Полтавщині, громадський діяч”.

Потрібно робити справу не для того, щоб десь виграти. Стати успішною – означає, що команда працювала дуже вдало, і як наслідок, голова організації посіла якесь місце, – голова ГО «ПБН» Наталія Гранчак.

IMG_6775

На участь у конкурсі номінували всього 58 жінок. Критерії відбору залежали від того, в яких галузях працюють претендентки, також враховувались досягнення з місць робот.

– Ми наслідуємо міжнародний приклад, адже сьогодні журнал Forbes оголосив прізвище найвпливовішої жінки світу, нею стала Ангела Меркель. Цього року конкурс «Успішна жінка Полтавщини» має вдвічі більше номінацій ніж минулого. Одразу наголошу, що журі було об’єктивним. Звісно були і свої симпатії, однак всі спрацювали на відмінно, – зазначив заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Роман Товстий.

IMG_6827

Для нагороджених та гостей відбувся святковий концерт.

джерело

2016-06-08, 09:55 1750
 tube18

best replica watches review