Новости

Ощадбанку пропонували купити «Дельта банк» за 1 гривню, але він відмовився

У результаті банк може купити ДІУ, в зв’язку з чим існує потенційний ризик створення чергових корупційних схем у новоствореному банку.

Крім Державної іпотечної установи (ДІУ), яка подала пропозицію створити на базі проблемного «Дельта банку» перехідний банк і висловила готовність його придбати, були й інші претенденти на його покупку. Як повідомив  директор-розпорядник ФГВФО Костянтин Ворушилін, «Дельту» міг купити Ощадбанк. «Я дуже сподівався на них, що вони заберуть частину активів і пасивів, а з рештою ми будемо потихеньку розбиратися», — сказав глава ФГВФО. Він повідомив, що до моменту виведення «Дельта Банку» з ринку їм пропонувалося купити його за 1 гривню і зробити роздрібний банк, але вони відмовилися. «Потім вони активно працювали, наймали когось для оцінки активів і, в кінцевому підсумку, знову відмовилися», — сказав Ворушилін.

Також бажання придбати банк виявляла громадська організація «Надія» — об’єднання великих вкладників. «Вони навіть подали документи, але не встигли сплатити гарантійний внесок — 120 млн грн. Не встигли зібрати потрібну суму вчасно, а ДІУ все сплатила вчасно», — зазначив глава фонду гарантування вкладів.

джерело

2015-09-08, 17:25 1546
 tube18

best replica watches review