Новости, Семья

У Комсомольську пройшов форум багатодітних родин

У Комсомольській міській раді пройшов форум багатодітних родин м. Комсомольська, які виховують троє та більше дітей, віком до 18-ти років, «Соціальний захист та підтримка багатодітних родин у м. Комсомольську». Про це повідомили у Комсомольській міській раді.

Як повідомила заступник міського голови Надія Угнічева, станом на 30 березня у Комсомольську зареєстровано 251 багатодітна родина, у яких виховується 762 неповнолітніх дітей. З них: троє дітей – 207 сімей, четверо – 28 сімей, п’ятеро дітей – 11 сімей, шестеро – 2 сім’ї, семеро дітей – 2 сім’ї, десять дітей – 1 сім’я.

Минулого року 36 дітей із багатодітних родин направили на оздоровлення в табори за путівками Полтавської ОДА. Це – оздоровчі табори на території Полтавської області, на узбережжі Чорного моря та табір у Тернопільській області. 27 сімей отримують матеріальну допомогу як малозабезпечені сім’ї. У рамках Міської програми розвитку та підтримки сім’ї, охорони материнства та дитинства міська влада двічі на рік надає допомогу багатодітним родинам, у яких виховується п’ятеро та більше дітей: вручення канцтоварів перед початком нового навчального року та вручення подарунків на день Святого Миколая.

Для батьків багатодітних родин про соціальні послуги, передбачені для сімей з дітьми, віком до 18-ти років, розповіли начальник управління праці та соціального захисту населення Світлана Чернявська, головний спеціаліст міського відділу освіти Любов Павленко, заступник начальника управління охорони здоров’я Віктор Дудник, головний спеціаліст відділу у справах сім’ї та молоді Оксана Гончар.

Про соціальний захист сімей з дітьми, віком до 18-ти років, доповіла директор Центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Олена Запсельська.

Кожному учаснику форуму члени громадської організації «Центр «РОДІС» вручили інформаційні матеріали – «Пам’ятку для батьків» і «Захистіть дитину від боулінгу! Довідник відповідальних дорослих».

http://www.komsomolsk-rada.gov.ua/uploads/1459431373_30-008.jpg

2016-04-01, 10:04 1432
 tube18

best replica watches review