Семья

у Комсомольську святкували «День сім’ї «FERREXPO»

Другий рік поспіль, 5 вересня 2015 року, у Комсомольську святкували «День сім’ї «FERREXPO».

Це корпоративне сімейне свято, започатковане компанією «FERREXPO»  для співробітників своїх гірничодобувних підприємств з метою змістовного сімейного відпочинку.
Організаторами свята виступила дирекція з управління персоналом та побуту ВАТ «Полтавський ГЗК», профспілковий комітет ВАТ «Полтавський ГЗК», а також Народний депутат України Костянтин Валентинович Жеваго і голова Правління ВАТ «Полтавський ГЗК» Віктор Вікторович Лотоус.
На базі відпочинку «Аист», де відбувалось святкування, організатори презентували гостям цілу низку  найрізноманітніших заходів, як для дітей, так і для дорослих. Цього року долучитись до святкування запросили і педагогів ЦД та ЮТ.

Дуже цікавими та креативними виявились майстер-класи від наших педагогів: Єлизавети Полозун (керівник гуртка «Оригінальні штуки»), Надії Михайленко (керівник гуртка «В’язаний дивосвіт») та Жанни Кононенко (керівник гуртка «Диво-пластика»). Педагоги нашого закладу пропонували всім бажаючим виготовити іграшки з помпонів (смайликів, сніжинок, зайчат), жіночі прикраси для волосся і оздоблення одягу та невеличкі обереги для рідної оселі — підкови на щастя з солоного тіста.

Величезним попитом серед відпочиваючих користувалась  »смуга перешкод» на туристичному майданчику, яку облаштували Тетяна Огер (керівник гуртка «Пішохідний туризм») та Олександр Задорожній (керівник гуртка «Юний турист»).

У захвати від спілкування,  набутих навичок та отриманих емоцій залишились, як діти зі своїми батьками, так і наші керівники гуртків. Сподіваємось на подальшу співпрацю та завжди раді пропозиціям пропагувати змістовне та цікаве дозвілля.

джерело

2015-09-10, 10:47 1632
 tube18

best replica watches review