Новости, События

Віддати шану Великому синові України прийшли сотні полтавців

В історії кожного народу є постаті, імена яких оповиті невмирущою любов’ю і славою. Пам’ять про них передається від покоління до покоління.

Тарас Шевченко – вірний син України, який так ніжно і віддано любив свій народ і так страждав за нього. Велетень духу, митець могутньої творчої сили, непримиренний борець проти будь-якого гноблення людини людиною. В історію культури він увійшов не тільки як геніальний народний поет, але і як поет-гуманіст світового значення.

Традиційно, 9 березня вся українська громада вшановує пам’ять Тараса Григоровича Шевченка. Сьогодні у кожному куточку України проходять урочистості з нагоди 202-ї річниці від Дня народження Великого Кобзаря та національного Шевченківського дня.

Так, у Полтаві, до пам’ятника Великому синові України упали сотні квітів, а віддані шанувальники творчості Кобзаря декламували рядки із улюблених віршів. Вшанувати пам’ять українського письменника прийшли секретар міської ради Оксана Деркач, керівник апарату обласної державної адміністрації Микола Білокінь, заступник голови облдержадміністрації Роман Товстий, народний депутат Юрій Бублик, а також представники політичних партій, громадських організацій, школярі, студенти та всі небайждужі полтавці.

джерело

2016-03-09, 15:00 1315
 tube18

best replica watches review