Новости, События

Вперше на полтавський міжнародний фестиваль «Vorskla-Rock’n’Ball» зроблять вільний вхід

Цьогоріч міжнародний фестиваль «Vorskla-Rock’n’Ball», що проходитиме вже вп’яте, повернеться до села Соснівка, що під Полтавою, на берег річки Коломок. Окрім цього на нього зроблять вільний вхід.

Про це розповіла один із організаторів Яліна Садовнікова.

«Вхід буде вільний, але стоятимуть скриньки для збору коштів. Збір буде благодійний, але не обов’язковий. Благодійна мета фестивалю залишається», — розповіла Садовнікова.

Нагадаємо, кошти на фестивалі збирають на допомогу дітям, батьки яких загинули в АТО. У минулому році (фестиваль проходив на Співочому полі імені Марусі Чурай) зібрали 42 тис. 505 грн, плюс полтавські підприємці та друзі фестивалю передали 20 тис. грн. Ці гроші пішли на допомогу 62-м неповнолітнім дітям із 42-х сімей з Полтавщини.

Волонтери сподіваються на допомогу меценатів, спонсорів, підприємців та просто небайдужих людей, щоб цьогорічний «Vorskla-Rock’n’Ball» пройшов на високому рівні.

Також організатори планують на фестиваль запросити гурти із-за кордону, проте хто саме буде, ще не знають – усе спирається на бюджет.

«Сподіваємось, що хтось буде із-за кордону, але поки що ведемо перемовини. Все спирається на кошторис фестивалю», — додала Ялина Садовнікова.
Дату фестивалю назначили на кінець весни – 28-29 травня.

Міжнародний фестиваль «Vorskla-Rock’n’Ball» з 2011-го року проводиться у селі Соснівка, що під Полтавою. Минулого року його перенесли до самого міста, на Співоче поле імені Марусі Чурай, проте на цей рік знову повернуть у звичне місце. Одні із найвідоміших музичних гуртів, які приїздили на фестиваль – «Ногу свело!», «ТНМКонґо», «Тартак», «Вій» і «Декабрь». 2013 року завітали до Полтави «АукцЫон» та «7Б» та інші .

джерело

2016-02-26, 15:18 1434
 tube18

best replica watches review